Onze wetenschappelijk onderzoekers

Mario Amalfi
Wetenschappelijk onderzoeker mycologie
mario.amalfi@botanicgardenmeise.be


Arne Mertens, PhD student
arne.mertens@plantentuinmeise.be


Kenneth Bauters
Wetenschappelijk beheerder openluchtcollecties
kenneth.bauters@plantentuinmeise.be


Natacha Beau
Wetenschappelijk redacteur
natacha.beau@jardinbotaniquemeise.be


Elke Bellefroid
Wetenschappelijk beheerder - diensthoofd levende verzamelingen en domein
elke.bellefroid@plantentuinmeise.be


Ann Bogaerts
Wetenschappelijk beheerder - diensthoofd herbarium
ann.bogaerts@plantentuinmeise.be


Valérie Charavel
Educator
valerie.charavel@jardinbotaniquemeise.be


Petra De Block
Wetenschappelijk onderzoeker taxonomie van Rubiaceae
petra.deblock@plantentuinmeise.be


Myriam de Haan
Wetenschappelijk onderzoeker Eumycetozoa - Laboratoriumdeskundige
myriam.dehaan@plantentuinmeise.be


André De Kesel
Wetenschappelijk onderzoeker mycologie
andre.dekesel@botanicgardenmeise.be


Sofie De Smedt
Wetenschappelijk beheerder herbarium - digitalisatie
sofie.desmedt@plantentuinmeise.be


Jérôme Degreef
Wetenschappelijk directeur Franse Gemeenschap
jerome.degreef@botanicgardenmeise.be


Jonas Depecker, PhD Student
Doctoraatsonderzoeker populatiebiologie van wilde koffie in het Congobekken
jonas.depecker@plantentuinmeise.be


Denis Diagre
Wetenschappelijk onderzoeker - historicus - beheerder archieven
denis.diagre@botanicgardenmeise.be


Matthias Dillen
Onderzoeker digitalisatie
mathias.dillen@plantentuinmeise.be


Henry Engledow
Wetenschappelijk beheerder collectiedatabanken
henry.engledow@plantentuinmeise.be


Damien Ertz
Wetenschappelijk onderzoeker lichenologie
damien.ertz@jardinbotaniquemeise.be


Koen Es
Wetenschappelijk directeur publiekswerking
koen.es@plantentuinmeise.be


Sandrine Godefroid
Wetenschappelijk onderzoeker conservatie
sandrine.godefroid@botanicgardenmeise.be


Quentin Groom
Wetenschappelijk onderzoeker collectiedatabanken
quentin.groom@botanicgardenmeise.be


Nicole Hanquart
Wetenschappelijk beheerder bibliotheek - Heritage Collections
nicole.hanquart@jardinbotaniquemeise.be


Franck Hidvegi
Wetenschapscommunicator
franck.hidvegi@jardinbotaniquemeise.be


Ivan Hoste
Wetenschappelijk onderzoeker Belgische flora, vaatplanten/wetenschappelijk redacteur
ivan.hoste@botanicgardenmeise.be


Steven Janssens
Wetenschappelijk onderzoeker moleculaire fylogenie
steven.janssens@plantentuinmeise.be


Jutta Kleber
Educator
jutta.kleber@plantentuinmeise.be


Olivier Lachenaud
Wetenschappelijk onderzoeker flora van Afrika
olivier.lachenaud@jardinbotaniquemeise.be 


Francesca Lanata
Wetenschappelijk coördinator Afrikaprojecten
francesca.lanata@plantentuinmeise.be


Frederik Leliaert
Wetenschappelijk directeur
frederik.leliaert@plantentuinmeise.be


Timothée Le Péchon
Wetenschappelijk onderzoeker, Evolutie van vaatplanten
timothee.lepechon@botanicgardenmeise.be


Viviane Leyman 
Wetenschappelijk beheerder herbarium
viviane.leyman@plantentuinmeise.be


Sofie Meeus
Wetenschappelijk onderzoeker COBECORE
sofie.meeus@plantentuinmeise.be


Salvator Ntore
Wetenschappelijk onderzoeker flora van Afrika
salvator.ntore@plantentuinmeise.be


Olivier Raspé
Wetenschappelijk onderzoeker mycologie - moleculaire fylogenie
olivier.raspe@botanicgardenmeise.be 


Marc Reynders
Wetenschappelijk beheerder collecties onder glas
marc.reynders@botanicgardenmeise.be


Anne Ronse
Wetenschappelijk beheerder domein
anne.ronse@plantentuinmeise.be


Marc Sosef
Wetenschappelijk onderzoeker flora van Midden-Afrika
marc.sosef@plantentuinmeise.be


Piet Stoffelen
Wetenschappelijk directeur collecties
piet.stoffelen@plantentuinmeise.be


Wesley Tack
Wetenschappelijk onderzoeker ecologische modellering
wesley.tack@plantentuinmeise.be


Maarten Trekels  
Biodiversity Data Scientist
maarten.trekels@plantentuinmeise.be


Bart Van de Vijver
Wetenschappelijk onderzoeker phycologie
bart.vandevijver@botanicgardenmeise.be


Ann Van de Vyver
Wetenschappelijk onderzoeker zadenbank
ann.vandevyver@plantentuinmeise.be


Andreas Van Den Broeck
Wetenschappelijk onderzoeker lichenologie
dries.vandenbroeck@plantentuinmeise.be


Fabienne Van Rossum 
Wetenschappelijk onderzoeker conservatiebiologie
fabienne.vanrossum@botanicgardenmeise.be


Filip Vandelook
Wetenschappelijk onderzoeker crop wild relatives
filip.vandelook@plantentuinmeise.be 


Samuel Vanden Abeele  
Wetenschappelijk onderzoeker populatiegenetica Afrikaanse bomen
samuel.vandenabeele@plantentuinmeise.be


Filip Verloove
Wetenschappelijk onderzoeker Belgische flora en exoten 
filip.verloove@plantentuinmeise.be


Brecht Verstraete
Hoofdredacteur Plant Ecology and Evolution - Onderzoekswetenschapper fylogenetica
brecht.verstraete@plantentuinmeise.be


 

Wetenschappelijk medewerker 

Christine Cocquyt
Wetenschappelijk medewerker - algologie
christine.cocquyt@botanicgardenmeise.be


Régine Fabri
Wetenschappelijk medewerker- bibliotheek
regine.fabri@botanicgardenmeise.be


André Fraiture
Wetenschappelijk medewerker - mycologie
andre.fraiture@botanicgardenmeise.be

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen